top of page
IMG20220503141726-2.jpg

NAŠE SLUŽBY

Co vše u nás najdete

Hloubková analýza pleti

Přístrojová diagnostika pleti a poradenství. Zjistíme, jaký je váš typ a stav pleti, poradíme s péčí o pleť. Díky našim mnohaletým zkušenostem podpořeným systémem kontrolních analýz je výsledkem zdravá a krásná pleť.

Péče o pleť Model

Vizážistika & hair styling

Pro účely líčení a účesů máme plně vybavený vizážistický koutek a tým make-up artists a kadeřnic, které se o vás profesionálně postarají na svatby, plesy, focení aj. Snažíme se o individuální přístup jak při výběru týmu, tak při práci samotné, abyste se cítila výjimečně. 

IMG20220317121728-2.jpg

Školení & workshopy

Pořádáme kurzy líčení, školení nebo workshopy zaměřené na pleť, vlasy, výživu, správné fungování těla, ale i podnikání nebo osobní rozvoj. Školením a akcím se věnujeme 10 let, čerpáme z nejrůznějších zdrojů i z vlastní zkušenosti. 

c841f025-dfcb-4be1-9db7-216a24e88e38.jpg

Showroom for Business

Podnikáte a rádi byste se spojili s dalšími úspěšnými podnikateli? Chcete začít podnikat? Kontaktujte nás. Máme několik možností spolupráce a ověřené postupy, jak vybudovat fungující a stabilní business.

žena Typing

Rozlučka se svobodou

Nabízíme originální rozlučku se svobodou pro nevěsty. Postaráme se o občerstvení, poskytneme prostor, zařídíme úklid a hlavně jedinečný program. Možností je několik a mezi ně patří: analýzy pleti, multimasking, dermasonic, líčení, kurz líčení, atd. Zároveň se přizpůsobíme Vašim potřebám

a požadavkům.

IMG_5281.jpg

Pronájem prostor

Jste vizážistka a nemáte vlastní prostory na líčení/účes? Rády vám vypomůžeme. K dispozici je spotřební materiál, kuchyňka, WC či klidná zóna s gaučem. Po dohodě možno využít naší dekorativní kosmetiky. Sazba pronájmu dle dohody. 

IMG_5542 (1).jpg

Mám zájem o některou
ze služeb

Zaujala vás některá z našich služeb? Vyplňte formulář, a my se vám co nejdříve ozveme.

U Smaltovny 716, 370 01 České Budějovice

Lucie Váchová

+420 728 944 599

Děkujeme za odeslání!

bottom of page