top of page

Projekt zdraví

Od začátku jsme v projektu Krása přistupovaly ke klientkám jako k VIP a hledaly řešení

s odborným týmem na jejich problémy s pletí, vlasy nebo nehty.

Naší filozofií je komplexní, individuální přístup. Razíme heslo, že zdravá pleť

= krásná pleť, a že každá žena je jedinečná a krásná.

banner událost (50 × 30 cm) (1).png

Náš příběh

V roce 2022 jsme měli zatím nejúspěšnější rok vůbec! Tým Krásy se rozrostl a dostaly jsme se k novým, atraktivním zakázkám a klientům, Svatební tým obstaral rekordní počet svateb v jižních Čechách. Oba týmy narostly do desítek dodavatelů a podnikatelů, kterým jsme se pomohly rozjet nebo rozvinout stávající podnikání.

Stále častěji nás u klientů, ale i v týmu začaly trápit zdravotní komplikace. Po covidu si naše podnikatelky z Krásy všimly nadměrnému vypadávání vlasů, třepení nehtů, respirační onemocnění a jejich vliv na celkovou imunitu. U analýz pleti se často dotýkáme alergií a intolerancí, nerovnováhy hormonů (antikoncepce, těhotenství, poporodní stavy), ekzémy a onemocnění či odchylky kůže. Všimli jsme si, že klientky hojně používají doplňky stravy bez logiky, návaznosti a nekvalitní produkty, které stejně jako v kosmetice nepřinesou žádný efekt jen ulehčí peněžence.

Naše týmy zase během sezóny nebo při plných dnech v salonu řešily omezení pohybového aparátu a bolestivost, migrény, nezdravý životní styl...

A asi v polovině roku se pár takových stavů sešlo dohromady. Trochu depresivní pocit. Obzvlášť, když odpovědí ze zdravotnických zařízení byla v drtivé většině případů jen svatá trojice: Ibuprofen, kortikoidy a antikoncepce.

A to nebyl směr, jaký jsme si nastavily. Nechceme záplatovat, chceme řešit příčiny...

 

Proto jsme se rozhodly, že využijeme know-how z týmu Krása a Svatby, využijeme spoluprací, které máme rozjeté a vytvoříme nový originální projekt Zdraví!

Zůstáváme u stejné filozofie - komplexní a individuální řešení, hledáme příčiny, pak řešíme následky a prevenci. Oslovily jsme několik odborníků z oblasti: výživové poradkyně, trenéry, maséry, terapeuty. Představily jsme jim náš nápad na vzájemné propojení odborníků, díky němuž budou služby efektivnější. Nastínily jsme jim osvětu, kterou v této oblasti plánujeme, a od které si slibujeme efektivní pomoc pro klienty i členy našich týmů. A všichni to nadšeně přijali!

V lednu jsme se uvedly na prvním workhopu Restart těla a mysli, který byl úspěšnější, než jsme čekaly! Budujeme odborný tým, který bude spolupracovat pro větší efektivitu a pracovat s kvalitními produkty, u kterých pocítíte efekt.

Tým zdraví

Chcete se stát členy týmu zdraví?
Kontaktujte nás na tel. +420 728 944 599
nebo na info@showroom4beauty.cz

bottom of page