top of page
Vyhledat

Jsi víc než filtry

Dokonalá postava, perfektní look za všech okolností.

Nervózně kontrolovat komentáře a lajky, jestli se naše fotka líbí.

Udělat všechno pro to, aby se líbila - správné natočení hlavy, postoj nebo posed, ať není vidět nic, co nechceme.

Sdílet dokonalé fotky z dovolených, s našimi miláčky, z luxusních aut, s designovým zátiším….


…a dostávat svou hlavu i duši pod permanentní tlak, že to není pořád tak perfektní, jako na ostatních profilech. Jako to mají jiní. Že nemáme dost souměrný obličej, správně posazené oči, tvarované rty, štíhlou, vypracovanou postavu a blonďaté háro až na zadek. Že jezdíme starým autem, bydlíme v obyčejným bytě s obyčejným partnerem a na dovolenou jezdíme na Lipno.


Se sítěmi a online světem je to stejné jako se vším ostatním - je to dobrý sluha, ale zlý pán. Jsme podnikatelé v oborech krásy a zdraví a sítě používáme k propagaci, komunikaci s klienty i jako marketingový nástroj. Je skvělé mít stále nové možnosti a využívat online světa! Je zároveň hrozné slyšet, co pozlátko sítí dělá s naším sebe-vědomím a sebe-hodnotou.


Našimi salóny, ateliéry a sezónami projdou stovky žen, které líčíme, češeme, fotíme a pečujeme o ně s láskou a s obdivem, jak je krása různorodá a jak se dá rozvíjet.


O to více nás v poslední době trápí trend pozlátka sociálních sítí. Je třeba si uvědomit, že foto make-up není denní make-up, že nasvícená, přefiltrovaná fotka na sítích je uměle doupravená. Je třeba si říct, že retuše už zvládne nejen profi fotograf, ale každá druhá aplikace. A my máme pocit, že je třeba říci to nahlas. Protože jste mnohem více než jen filtry!


Připojte se k naší kampani a pomáhejte kolem sebe objevovat skutečnou nefiltrovanou krásu! Pošlete nám náměty na akce, které by Vás zajímali, partnery, kteří by se chtěli připojit nebo se u nás zastavte jednoduše osobně - naši profesionálové vám ukáží, jak na zdravou krásnou pleť a vlasy, jak vyzdvihnout své přednosti, jak se dostat do rovnováhy těla i duše.50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page