top of page
DSC_9648.jpg

O nás

Kdo vlastně jsme?

Jsme tým nezávislých podnikatelek v různých oborech krásy. Naší prací je podtrhnout přirozenou krásu našich klientek, dodat jim sebevědomí a nadstandardní péči. Poradíme, jak na zdravou pleť, vlasy a nehty. Zajistíme líčení i účes pro vaši svatbu, ples nebo focení. Pořádáme různé kurzy a workshopy. Rozvíjíme podnikání a inovujeme.

20200504_154418 (1).jpg

Náš příběh

Jak to celé začalo?

Myšlenka Showroomu vznikla na začátku roku 2020. Všechny z nás se již oblastí krásy nějakou dobu zabývaly, jenomže cokoliv jsme pořádaly, muselo být vždy v pronajatých prostorech.

Proto jsme se rozhodly, že chceme mít prostory vlastní. Že chceme místo, kde bychom se mohly potkávat spolu i se zákaznicemi.

Kde bychom se my, ale hlavně zákaznice, cítily dobře, a odcházely odtud vždy s lepší náladou, cítíce se krásnější.
V pátek 13. března 2020 jsme rozjely rekonstrukci prostor bývalého skladu. Shodou okolností ve stejný den, kdy začal první lockdown

a covid...

V květnu jsme uspořádaly velkou otevírací party, ale lockdowny nás provázaly téměř 3 roky. Střídavě jsme směly a nesměly fungovat. Stejně tak naše Krásky a jejich salóny. Nebylo to lehké období... Musely jsme se rozhodnout, jaký postoj k celé situaci zaujmeme a jak budeme nebo nebudeme fungovat. 

A my se rozhodly jednat v hesle, že v každém problému se skrývá příležitost. Rozjely jsme online schůzky a analýzy pleti. Rozhodly jsme se, že nepůjdeme do útlumu, ale naopak se připravíme na dobu bez covidu, takže jsme rozšířily týmy i služby a založily nový projekt specializující se na svatby - Svatební tým jižní Čechy. 

Velké díky patří celému týmu, který pomáhal s rekonstrukcí, a který se nevzdal, když přišly nové výzvy a zkoušky. 

Současnost

Náš tým krásy se pohybuje kolem 20 členek a neustále rosteme. Rozvíjíme nové spolupráce s agenturami, klienty i dalšími dodavateli a podnikateli převážně v jihočeském kraji. Pracujeme jen s lidmi, kteří milují svou práci, razíme individuální celistvý přístup ke klientům, pomáháme našemu týmu k dlouhodobému výdělečnému podnikání.  

Showroom for beauty
Showroom for beauty
Showroom for beauty
bottom of page