top of page
Vyhledat

Rozlučka se svobodou

Svatbu neodmyslitelně předchází rozlučka se svobodou, která oslavuje poslední svobodné dny ženicha a nevěsty. Jejich plánování a organizace je většinou v rukou svědků a nejbližších přátel snoubenců. Pro ty se většinou stává zařízení rozlučky středobodem všeho. Na nevěstu a ženicha se mnohdy vymyslí spousty netradičních úkolů, jako například: chyť motýla do holých rukou, ale také překvapení a bohatý program, který když zvládnou, jsou připraveni se vzít.

Jestli plánujete rozlučku a jste tím hlavním organizátorem, který byl pro tuto misi zvolen neustále si připomínejte, pro koho se rozlučka připravuje. Mnohdy od týmu nevěsty nebo ženicha přichází spousty nápadů, ale otázka je: Je to přesně podle představ nevěsty či ženicha?

A pokud stále hledáte nejlepší variantu pro rozlučku, přicházíme s pomocí a s typy na nezapomenutelnou rozlučku.


Pokud máte v plánu vyrazit do víru velkoměsta využijte služeb S4B. Na tuhle jízdu vás maximálně připraví.

Lze si zarezervovat prostory s možností výzdoby, cateringu a naplánovaného programu.

K ruce vám budou zkušené vizážistky, které se nejen že postarají o večerní make-up a vlasy. Také se s vámi podělí o rady pro každodenní využití. Lze si také domluvit na dalších službách, jako je třeba analýza pleti a poradenství v péči o pleť aj. Možnostem se meze nekladou.V průběhu odpoledne je ideální doba na hru, která zatáhne do děje všechny přítomné. Mnohokrát se na rozlučce lidé mezi sebou neznají a jediným spojovatelem je nevěsta, tak v průběhu hry opadá stydlivost a začíná ta správná zábava.


Dopřejte nevěstě Dokonalou rozlučku. Zábavná hra, vyrobena na míru nevěstě. Rozlučka plná úsměvných vzpomínek na vše, co jste za ta léta prožili! K tomu vám pomůže Dokonalá rozlučka, společenská hra, která prolomí ledy, rozproudí zábavu a je skvělý odrazový můstek každé rozlučky se svobodou. Tato hra je vyráběna na míru každé nevěstě. Dokonalá rozlučka je desková společenská hra, při které se holky posouvají po hracím poli a z fáze, nevěsty „Jsem single“ ji musí dovést až k oltáři tedy do fáze „Vdávám se“. Nebude to však jednoduché, teprve na této cestě se ukáže jak dobře znají nevěstu a co všechno jsou ochotné pro ní udělat, aby se k oltáři dostala včas. (www.dokonalarozlucka.cz )


A teď už je ten správný čas na přechod do města. Pokud Vám nevěsta řekla, že to chce hlavně na pohodu a nevidí se úplně na to jít do klubu, tak využijte pohostinosti a dobrého vína ve Vinařství pod Nechorech. Rádi pro vás zařídí degustaci a pohoštění v centru Českých Budějovic.

Ale pokud vás to táhne mimo město, tak všemi deseti Vám doporučujeme vyrazit na Moravu. V Malebné vesničce Bulhrary, která je 10 km od Mikulova a na druhou stranu 6 km do Lednice budete v srdci vinařských tratí. Penzion Sklep U Rotundy je založen na vzájemné důvěře, sami přijedete, převezmete klíče, co vypijete, tak peníze necháte na penzionu. Je to moc útulné a velice příjemné prostředí u vinic na konci vsi, co víc si přát. (www.sklepurotundy.cz)


Morava daleko, České Budějovice blízko, ale chtěli by jste do přírody, ale i třeba spojit to s wellness? Ve Frymburku najdete lesy, jezero, památky v blízkém okolí i wellness. Nechcete být omezovaný přesným harmonogramem a rozhodnout se podle počasí? Tak využijte prázdninového domu se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, jídelním koutem, plně vybavenou kuchyní a balkon s výhledem na jezero. https://www.booking.com/hotel/cz/frymburk-210.cs.html?fbclid=IwAR3b5tFY-zLn0Q_QmcloNDPIHBXnjUsZgy8iV4AhpDSnGVVdkqGiNX9zvNEZatím jste nenašli ideální řešení pro Vaší rozlučku? Neztrácejte hlavu a napište nám! Máme ve spolupráci velmi šikovné a nápadité ženy z Twin Flames Events, které svou originalitou a energií zařídí rozlučku se svobodou, která nemá obdoby, kdekoliv a kdykoliv.

59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page