top of page
Vyhledat

Projekt zdraví

Od začátku jsme v projektu Krása přistupovaly ke klientkám jako k VIP a hledaly řešení s odborným týmem na jejich problémy s pletí, vlasy nebo nehty. Naší filozofií je komplexní, individuální přístup. Razíme heslo, že zdravá pleť = krásná pleť, a že každá žena je jedinečná a krásná.


A vyplatilo se! :) Klientky se nám vracejí, doporučují nás, objednávají dárky a vouchery pro své milé, pravidelně se vídáme na akcích, které pro ně pořádáme.

Tým Krásy úzce souvisí i se svatbami, proto v rámci filozofie o komplexních službách vznikl Svatební tým jižní Čechy a my si znovu ověřily, že náš netradiční přístup je atraktivní jak pro klienty, tak pro podnikatele: kvalitní služba, kvalitní produkty, bez provizí na doporučení.

V roce 2022 jsme měli zatím nejúspěšnější rok vůbec! Tým Krásy se rozrostl a dostaly jsme se k novým, atraktivním zakázkám a klientům, Svatební tým obstaral rekordní počet svateb v jižních Čechách. Oba týmy narostly do desítek dodavatelů a podnikatelů, kterým jsme se pomohly rozjet nebo rozvinout stávající podnikání.

Stále častěji nás u klientů, ale i v týmu začaly trápit zdravotní komplikace. Po covidu si naše podnikatelky z Krásy všimly nadměrnému vypadávání vlasů, třepení nehtů, respirační onemocnění a jejich vliv na celkovou imunitu. U analýz pleti se často dotýkáme alergií a intolerancí, nerovnováhy hormonů (antikoncepce, těhotenství, poporodní stavy), ekzémy a onemocnění či odchylky kůže. Všimli jsme si, že klientky hojně používají doplňky stravy bez logiky, návaznosti a nekvalitní produkty, které stejně jako v kosmetice nepřinesou žádný efekt jen ulehčí peněžence.

Naše týmy zase během sezóny nebo při plných dnech v salonu řešily omezení pohybového aparátu a bolestivost, migrény, nezdravý životní styl...

A asi v polovině roku se pár takových stavů sešlo dohromady. Trochu depresivní pocit. Obzvlášť, když odpovědí ze zdravotnických zařízení byla v drtivé většině případů jen svatá trojice: Ibuprofen, kortikoidy a antikoncepce.

A to nebyl směr, jaký jsme si nastavily. Nechceme záplatovat, chceme řešit příčiny...


Proto jsme se rozhodly, že využijeme know-how z týmu Krása a Svatby, využijeme spoluprací, které máme rozjeté a vytvoříme nový originální projekt Zdraví!

Zůstáváme u stejné filozofie - komplexní a individuální řešení, hledáme příčiny, pak řešíme následky a prevenci. Oslovily jsme několik odborníků z oblasti: výživové poradkyně, trenéry, maséry, terapeuty. Představily jsme jim náš nápad na vzájemné propojení odborníků, díky němuž budou služby efektivnější. Nastínily jsme jim osvětu, kterou v této oblasti plánujeme, a od které si slibujeme efektivní pomoc pro klienty i členy našich týmů. A všichni to nadšeně přijali!

V lednu jsme se uvedly na prvním workhopu Restart těla a mysli, který byl úspěšnější, než jsme čekaly! Budujeme odborný tým, který bude spolupracovat pro větší efektivitu a pracovat s kvalitními produkty, u kterých pocítíte efekt.


30 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page