top of page
Vyhledat

Péče o pleť a příprava na líčení na maturitní ples.

Jak zařídit, že v den maturitního plesu bude můj look dokonalý?


Základem, který Vám potvrdí každá zkušená vizážistka, je starat se sama o pleť pravidelně i před plesem. Pokud nebude pleť připravena a dopředu dostatečně vyživena, neudrží se na ní ani ta nekvalitnější líčidla.


Důležité je tedy nespoléhat se pouze na kvality vizážistky, ale pravidelně o sebe pečovat i doma. Ranní a večerní péče by měl být standardem. Začíná se vždy čistěním pleti, pokračuje se tonizací a celý proces by měl být uzavřen hydratací. Pokud je pro Vás tento postup velkou neznámou, vložte se do rukou zkušeným kosmetičkám, případně konzultantkám pleti, které Vám na míru doporučí a připraví produkty, které přinesou ty nejlepší výsledky.


Před plesem je také vhodné navštívit kosmetičku. První návštěva by se měla uskutečnit 2-3 měsíce před událostí, a to kvůli dostatku času pro pleť se po čištění zregenerovat. Kosmetička Vám hloubkově vyčistí pleť a pomůže Vám ji připravit na den D. Zároveň také pomůže se správným vytvarováním obočí. To a domácí péče podpořená jednou týdně aplikací pleťové masky Vaši pleť spolehlivě připraví a zdokonalí na maximum.


Tímto končí Vaše práce. Před samotnou událostí přichází na řadu práce vizážistky, která by měla plně vyslechnout Vaše požadavky k tomu, jak by finální líčení mělo vypadat. Zároveň by Vám také na konzultaci a během zkoušky make-upu měla podat i své rady a návrhy, které budou odpovídat Vašemu typu obličeje (vzdálenost a tvar očí, tvar rtů apod.)


A jak podpořit make-up den před plesem? Hodně pijte, večer před si dopřejte výživové a hydratační masky. Naposledy zkontrolujte, jestli je Vaše obočí upravené podle Vašich představ. Nezapomeňte se také postarat o rty pomocí hydratačních balzámů. Pokud by se jako nezvaný host objevil pupínek, rozhodně ho nevymačkávejte. Raději zkuste lokálně použít jílovou masku, která zánět zklidní. V den maturitního plesu si užívejte plnými doušky, že se o Vás někdo stará jako o princeznu.


Abyste vydržely až do brzkých ranních hodin, doporučujeme se před zahájením události najíst a po celý večer nezapomenout pít i vodu! 22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page